Hliníkové a plastové profily uvedené v katalogu zpracováváme v naší dílně dle individuálních požadavků. Obdržíte od nás na míru vyrobená nábytková dvířka včetně výplní, posuvné dveře, individuální délku Vámi požadované úchytky nebo vyfrézujeme ventilační otvory do soklového profilu pro správné chlazení použité bílé techniky.

Tyto výrobky a výrobní operace je potřeba kalkulovat individuálně, prosím vyžádejte si od nás cenovou nabídku. Rádi Vám vše připravíme...

Zakázková výroba


Výroba a montáž nábytkových dvířek:

Na základě individuálních potřeb a požadavků vám zhotovíme nábytkové dveře. Pro výrobu rámů používáme profily německé firmy Schüco a italské firmy Cinetto. Jako výplně používáme sklo tloušťky 4 mm v různých barvách a strukturách. Jako alternativu ke skleněným výplním můžeme použít dekorativní desky SIBU nalepené na nosný podklad.
Výroba rámu bez dodávky výplně trvá 3 pracovní dny, s výplní 5 pracovních dnů.

 

Posuvné dveře, posuvné systémy:

Posuvné a dveřní systémy MST od firmy Schüco zpracováváme přímo v naší dílně. Podle složitosti zadání je dodací termín až 10 pracovních dnů. Systémy od firmy Cinetto necháváme zpracovat na přesný rozměr ve výrobě u dodavatele.
Dodací termín je 3 - 4 týdny od potrvrzení objednávky.

 

Ventilační otvory soklových systémů:

Požadavky na odvětrání soklových systémů u instalované bílé techniky řešíme frézováním ventilačních otvorů v plastových a hliníkových soklech, nebo osazením ventilační mřížky. Oba způsoby odvětrání jsou funkční a estetické.

 

Nábytkové nohy:

Z profilu Schüco 925064 pro soklový a regálový systém o průřezu 40 x 40 mm vyrábíme nábytkové soklové nohy. Ty osazujeme patkou na uchycení ke korpusu a patkou s rektifikací.

 

Soklový a regálový systém:

Soklové podnoží a regálové systémy vyrábíme ze sestavy hliníkových profilů, rohových a průběžných spojek a koncovek od firmy Schüco. Zde je potřebná přesná specifikace vašeho požadavku.

 

Rampy průmyslového osvětlení:

Jako ukázku rozmanitosti požadavků našich zákazníků uvádíme také výrobu ramp pro osvětlení pracoviště montáže.

 

×